សមាគមទេសចរណ៍កម្ពុជាបានចូលរួមក្នុងកម្មវិធី ATEX 2025 ដែលធ្វើនៅ Kota Kinabalu, Sabah,ប្រទេសម៉ាឡេស៊ី ចាប់ពីថ្ងៃទី 19 ដល់ថ្ងៃទី 21 ខែមិថុនា ឆ្នាំ 2025
សូមថ្លែងអំណរគុណយ៉ាងជ្រាលជ្រៅចំពោះ ASEANTA និង MATTA ដែលបានធ្វើជាម្ចាស់ផ្ទះរៀបចំព្រឹត្តិការណ៍ដ៏មានអត្ថន័យ ATEX 2025 នៅទីក្រុង Kota Kinabalu រដ្ឋ Sabah ចាប់ពីថ្ងៃទី 19-21 ខែមិថុនា ឆ្នាំ 2025។ សមាគមទេសចរណ៍កម្ពុជាទន្ទឹងរង់ចាំពង្រឹងការតភ្ជាប់ក្នុងតំបន់ និងទទួលយកឱកាសនាពេលខាងមុខ!
យើងពិតជាមានការចាប់អារម្មណ៍យ៉ាងខ្លាំងចំពោះវិជ្ជាជីវៈ និងការរៀបចំព្រឹត្តិការណ៍នេះ។ ក្នុងរយៈពេលបីថ្ងៃ យើងបានភ្ជាប់ទំនាក់ទំនងជាមួយអ្នកលក់ និងអ្នកទិញរាប់រយនាក់មកពីជុំវិញពិភពលោក ដោយបើកឱកាសអាជីវកម្មដ៏មានតម្លៃ និងបណ្តាញថ្មីៗដើម្បីលើកកម្ពស់ទេសចរណ៍។

Cambodia Tourism Association participated in the ATEX 2025 event held in Kota Kinabalu, Sabah,Malaysia from 19 to 21 June 2025.
Thank you to ASEANTA and MATTA for hosting such a meaningful event, ATEX 2025 in Kota Kinabalu, Sabah, from 19-21 June 2025. The Cambodia Tourism Association looks forward to strengthening regional connections and embracing the opportunities ahead!
We were truly impressed by the professionalism and organization of the event. Over the three days, we connected with hundreds of sellers and buyers from around the world, opening valuable business opportunities and new channels to promote tourism.